Człowiek i styl 

Powszechne sposoby na pielęgnację skóry i usuwanie zmarszczek

Świadomie i poprawnie pielęgnowana skóra będzie strzała się wolniej i wdzięczniej, ale procesy starzenia i tak ją dopadną. W pewnym wieku i przy konkretnych problemach skórnych zaleca się korzystanie z usług medycyny estetycznej i kosmetologii, aby pod okiem specjalisty zadbać o piękną skórę i przeciwdziałać starzeniu się.

Jakie zabiegi są polecane w pielęgnacji skóry?

Jednym z popularnych i powszechnie dostępnych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia, która polega na mikronakłuwaniu skóry. Ten zabieg pobudza skórę do regeneracji, stymuluje syntezę kolagenu i pozwala składnikom aktywnym na dostanie się w głębsze warstwy skóry, a przez to zadziałanie w bardziej efektywny sposób. Zabieg zwiększa ich przenikanie nawet o 100 000 razy. Taki zabieg nie grozi skutkami ubocznymi, a jest bardzo efektywny.

Innym zabiegiem służącym zapobieganiu procesom starzenia jest laserowe odmładzanie CO2, znane również jako resurfacing. Jest to zabieg, które w bardzo skuteczny sposób ujędrnia skórę, usuwa zmarszczki i przebarwienia, a także pomaga z problemem rozszerzonych porów.

Podobnych zabiegów w ofercie klinik medycyny estetycznej jest mnóstwo. Dlatego też zalecane jest skontaktowanie się ze specjalistami i umówienie się z nimi na konsultację w celu wybrania najbardziej optymalnego dla naszych potrzeb rozwiązania.

Jak wykonywać takie zabiegi?

Choć w powszechnej sprzedaży często można znaleźć urządzenia niezbędne do wykonywania podobnych zabiegów, należy jednak pamiętać, że są to procesy intensywne, które powinny zostać wykonane przez specjalistę. Właśnie pod tym względem warto się skierować do specjalistycznej kliniki jak np. http://www.auriestetyka.pl/kosmetyka-estetyczna/mezoterapia-esteticpen-innoaesthetics/.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

jeden − jeden =