Człowiek i styl 

Jakie stroje pozwolą ukryć szerokie biodra?

Wiele pań ma naturalnie szerokie biodra. Często dominują one całą sylwetkę. Choć nie brakuje zwolenników takiego typu sylwetki, niektóre kobiety wolą ukrywać je pod odpowiednio dobranym strojem. Jeśli też do nich należysz, poniżej znajdziesz propozycje kilku stylizacji, które Ci w tym pomogą. Podstawą każdej z nich jest tunika.  Jest ona jednym z popularniejszych damskich strojów w ostatnim czasie. I nic w tym dziwnego – jest wygodne, pasuje kobietom o każdym typie urody i figury, a ponadto przy minimum wysiłku da się z nią tworzyć bardzo modne zestawienia. Przyjrzyjmy się kilu propozycjom.

W połączeniu z rurkami

To już nieśmiertelne połączenie. Dopasowane spodnie o przylegających nogawkach i dłuższa tunika damska, zakrywająca biodra. Wygląda typowo, co nie znaczy, że nudno. Do zestawu możemy dobrać dużą, wyrazistą torbę i w zależności od wzrostu – baleriny lub buty na obcasie. Na tunikach bez wzoru dobrze wyglądają duże ozdoby, korale, łańcuszki, te wzorzyste są zaś ozdoba samą w sobie. 

Kreacje z legginsami

Ten zestaw szczególnie sprawdzi się wiosną i latem. Możemy założyć wtedy krótsze legginsy, które na przykład odsłonią łydki. Podczas noszenia takiego połączenia pamiętajmy o jednej ważnej zasadzie, którą często bagatelizują młode dziewczyny – legginsy to nie spodnie, więc tunika powinna zakrywać nam pupę, kończąc się co najmniej w połowie uda. Inaczej nie wygląda to dobrze, nawet jeśli nasze legginsy są z grubszego, nieprzejrzystego materiału.

Tunika jako sukienka

Jeśli mamy do czynienia z tuniką sięgającą do połowy uda, letnią porą możemy nosić ją jako sukienkę. Taki rodzaj tunik dostępny jest np. w sklepie https://pauzza.pl/. Rozwiązanie to dobrze sprawdzi się na plaży, jako przykrycie stroju do opalania, czy w upalne dni w mieście,  szczególnie jeśli tunika jest wykonana z bawełny. 

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

1 × 1 =