Człowiek i styl 

Obuwie do sukienek

Kiedy decydujemy się na wieczorne wyjście, należy zadbać o odpowiednią prezencję. Oprócz dobrego samopoczucia i atmosfery równie ważne jest to, jak wyglądamy. Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaki to istotny czynnik. Po wyborze sukienki następuje decyzja dotycząca obuwia oraz dodatków. Podstawowym kryterium oprócz estetyki jest oczywiście wygoda.

Trudno chodzić w butach, które co prawda wyglądają oszałamiająco, ale nie pozwalają nawet na zrobienie małego kroczka bez ciężkiego do zniesienia bólu. W takich ekstremalnych sytuacjach nie pomagają nawet odpowiednie wkładki czy wcześniejsze „rozchodzenie” butów. Dlatego warto pamiętać, że wygląd ma znaczenie, ale powinien iść w parze z komfortem. Dopiero wtedy spełnia swoją rolę. Jakie obuwie wybrać do sukienek? Czym się kierować?

Pantofelek dla Kopciuszka

Istota wygodnego obuwia jest powszechnie znana. Jak zatem wybrać właściwe obuwie do sukni? To przede wszystkim zależy od tego jak elegancka jest sukienka oraz od typu przyjęcia, choć we wszystkich tych kategoriach sprawdzą się po prostu szpilki dopasowane do kreacji. Najładniej prezentują się te na cienkiej szpilce, choć nie wszystkie panie radzą sobie z utrzymaniem stabilnej pozycji w nich. Wtedy można skorzystać z platform, słupków lub nieco grubszych szpilek.

Zimą w trakcie dojazdu do miejsca uroczystości nie warto marznąć, dlatego sprawdza się kozaki, które można założyć do samochodu lub innego środka transportu, po czym na miejscu można dyskretnie zmienić obuwie na właściwe.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

5 × jeden =