Jakie są rodzaje masażu i jak wybrać odpowiedni dla siebie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ukojenie dla ciała i ducha

Profesjonalnie wykonany masaż jest wyjątkowo skutecznym sposobem na przywrócenie sił witalnych, zlikwidowanie bólu i napięć oraz wyjątkowy relaks. Przynosi ulgę spiętemu ciału i daje chwile odprężenia w codziennym życiu pełnym pośpiechu i stresu. W szerokiej ofercie zabiegów np. ze strony http://www.masarnia-twojmasaz.pl/, każdy może znaleźć masaż dostosowany do swoich oczekiwań.

Rodzaje masażu

Wybór odpowiedniego masażu, to odpowiedź na pytanie o potrzeby:

  1. Masaż leczniczy jest  zabiegiem dla osób zmagających się z bólem, pragnących przyspieszyć proces rehabilitacji i wrócić do pełnej sprawności fizycznej.  Zmniejsza on dolegliwości bólowe, poprawia funkcjonowanie mięśni oraz stawów,

  2. Drenaż limfatyczny to idealna propozycja dla zawodowych kierowców i pasażerów, którym dokucza ból kręgosłupa, pleców, barków czy szyi.

  3. Osoby aktywnie uprawiające sport mogą skorzystać z masażu sportowego przed treningiem oraz masażu sportowego powysiłkowego. Pierwszy przygotowuje ciało do wysiłku, a drugi zapewnia mu szybką regenerację.

  4. Masaż relaksacyjny czy Lomi Lomi Nui to oferta dla osób odczuwających ciągłe napięcie i stres. Zapewnia głęboki relaks i rozluźnienie napięcia mięśniowego.

  5. Osoby pragnące połączyć chwilę odpoczynku i wyciszenia z troską o zdrowie i urodę, mogą skorzystać z takich masaży, jak: gorącą czekoladą, gorącymi kamieniami, ziołowymi stemplami, twarzy czy stóp.

Ciekawą ofertę, dopełniają zabiegi wykonywane w  ciemności, masaż dla kobiet w ciąży też masaż wykonywany jednocześnie przez dwóch masażystów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie powinno być podświetlenie LED w salonie?
Jakie powinno być podświetlenie LED w salonie?
Oświetlenie w salonie potrafi wydobyć jego walory i sprawić, że przebywanie w nim będzie przyjemne i relaksujące. Dlatego wielu właścicieli […]
Czym ogrzać dom jednorodzinny?
Czym ogrzać dom jednorodzinny?
Do ogrzewania domu możemy wykorzystać różne rodzaje paliw. W obecnych czasach wybór jest naprawdę szeroki. Oprócz węgla czy gazu wykorzystać […]
Do czego pasuje złota torebka?
Do czego pasuje złota torebka?
Bez wątpienia najpopularniejsze i najczęściej wybierane torebki są w kolorze czarnym. To klasyczny i uniwersalny dodatek, który pasuje do wszystkiego. […]