Człowiek i styl 

Jak umieścić własne zdjęcie na etui

Telefon komórkowy jest przedmiotem, który w dzisiejszych czasach posiada niemalże każdy z nas – zdarza się nawet, że mamy ich więcej niż jeden (najczęściej prywatny oraz służbowy). Przez stale postępującym rozwoju technologii prawie wszystkie dane przechowujemy w formie zdigitalizowanej, w tym między innymi w pamięci telefonu. Poza tym, używamy ich do najróżniejszych czynności, nie tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych, lecz również do słuchania muzyki, robienia zdjęć, notatek, przeglądania stron internetowych czy nawet płacenia za zrobione zakupy. Przez to przedmiot ten staje się nam szczególnie bliski i nikogo nie powinien dziwić fakt, że telefon komórkowy może być przez kogoś traktowany specjalnie, przez co zwraca na niego szczególną uwagę.

Dlaczego warto mieć etui

 

Jedną z wad prawie wszystkich nowoczesnych telefonów komórkowych jest wysokie ryzyko awarii- na przykład wskutek zalania bądź uszkodzenia ekranu. O ile przed dostaniem się cieczy do wnętrza urządzenia nie jesteśmy w stanie odpowiednio zabezpieczyć telefonu, spokojnie możemy ochronić ekran i obudowę poprzez przyklejenie szkła hartowanego bądź folii oraz włożyć telefon do etui.

Obecnie można bez trudu zamówić np. etui lenovo z własnym zdjęciem, niezależnie od tego, jaki model smartfona posiadamy. Zamówienie takiego spersonalizowanego etui dla huawei p9 to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby bądź nawet dla samego siebie – mamy wtedy gwarancję, że etui będzie się nam podobać, a korzystanie z takiego telefonu stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

trzy × 2 =