Człowiek i styl 

Jaki prezent kupić z okazji awansu zawodowego?

W życiu zawodowym każdego człowieka, jednym z najpiękniejszych momentów jest awans zawodowy. Stanowi on bowiem dowód na to, że szef docenia starania oraz wysiłki podejmowane na rzecz rozwoju firmy. Doskonałym sposobem na utrwalenie tej wyjątkowej chwili jest wręczenie konkretnego prezentu. Użytecznym, a jednocześnie niezwykle stylowym podarunkiem okażą się z pewnością przyrządy do pisania parker – przede wszystkim pióra wieczne i kulkowe oraz długopisy.

Praktyczne produkty to strzał w dziesiątkę

Prezent wręczony z okazji awansu zawodowego to swoista forma gratulacji, ale też sposób na wyrażenie dumy. Niestety wiele osób ma problem z wyborem odpowiedniego podarunku, gdyż awans zdarza się zazwyczaj raz na kilka lat. Jeśli należymy do tej grupy, to powinniśmy zdecydować się na rozwiązanie praktyczne, które będzie przydatne w życiu codziennym. Doskonałym przykładem są choćby wspomniane już pióra wieczne i długopisy renomowanych marek (najlepiej w etui z personalizowanym grawerem), filtry na obiektyw w aparacie, elementy galanterii skórzanej (portfele, torebki), kalendarze książkowe oraz funkcjonalne kompasy.

Drugą kategorię polecanych przedmiotów stanowią upominki ekskluzywne, do których zaliczamy m.in. zestawy drogich alkoholi (whisky, brandy, wino itp.), pudełka z kubańskimi cygarami, a także rozmaite vouchery (np. na lot szybowcem, tygodniowy pobyt w ośrodku SPA, czy przejażdżkę autem klasy F. S lub H). Można też postawić na prezenty zabawne, ale są one przeznaczone głównie dla osób z niebanalnym poczuciem humoru. Mowa tutaj np. o kubkach z napisem „Kto tu rządzi”, czy koszulkach z nadrukiem „Szef wszystkich szefów”.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

1 × dwa =