Człowiek i styl 

Dres – wygodne, praktyczne i stylowe ubranie na co dzień

Podczas codziennych aktywności chcemy się czuć komfortowo. Niezależnie od tego czy pracujemy zdalnie z domu, spacerujemy, idziemy na zakupy, czy spotykamy się ze znajomymi, chcemy, żeby było nam wygodnie. A tym co może nam najbardziej pomóc lub najbardziej zaszkodzić jest nasze ubranie. Oprócz komfortu, który powinno nam zapewniać, ubranie powinno być także naszą wizytówką. Co zatem wybrać aby czuć się i wyglądać dobrze?

Materiał na dres

Na pewno pierwsze, co przychodzi nam na myśl gdy mówimy o wygodnym ubraniu jest dres. To ubranie cieszące się do niedawna złą sławą, obecnie jest najbardziej pożądanym elementem garderoby. Nie traktujemy już dresu jako ubrania typowo domowego. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz nowszego wzornictwa, które chętnie eksponujemy na ulicy. Wiadomo, że nie włożymy dresu zawsze i wszędzie, ale większość codziennych aktywności na pewno możemy w nim wykonać. Dresy różnią się przede wszystkim materiałem, z którego są wykonane. Najpopularniejsze są modele bawełniane lub z dodatkiem poliestru. Są świetne do codziennego noszenia.

Dobrze sprawdza się także dres welurowy. Ten materiał pięknie gra ze światłem, dzięki czemu całość wygląda bardziej elegancko. W połączeniu ze złotą biżuterią, zyskujemy ciekawą miejską stylizację. Droższe i jeszcze bardziej komfortowe są dresy z dodatkiem wełny lub kaszmiru. Oprócz podstawowych zalet dresu, modele z wełny lub kaszmiru pozwalają na lepszą regulację cieplną. Każdy może wybrać dres dla siebie, dlatego może czasem warto podążyć za instagramowymi trendami i poczuć się komfortowo.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

pięć × cztery =