Dla domu i ogrodu 

Jak dopasować nowoczesny dywan do stylu loftowego

Styl loftowy niesie ze sobą minimalizm i prostotę, kładąc akcent na widoczne elementy konstrukcyjne, takie jak beton, cegła czy też drewno. Najczęściej nacisk kładzie się na metalowe dodatki, które najbardziej odzwierciedlają minimalistyczny charakter. Dopasowanie dywanów nowoczesnych zależy od użytkownika wnętrza i może przebiegać na dwa sposoby. Ich dobór może tworzyć harmonię z wnętrzem, przy zachowaniu barw w tonacji szarości lub czerni czy też bieli. Inne barwy będą tworzyły kontrast z otoczeniem i podkreślą indywidualny charakter właściciela, odcinając styl loftowy od nowoczesnych dodatków w intensywnej barwie.

Dywan w ulubionym kolorze przyciągnie wzrok i będzie wyróżniającym się elementem na tle stonowanej stylizacji wnętrza, stając się elementem pierwszoplanowym. Utrzymując całe mieszkanie w tym stylu, można w poszczególnym pomieszczeniu pozwolić sobie na inną stylizację, właśnie dzięki takiemu dodatkowi jak dywan w różnych kolorach.

Łazienka w stylu loftowym

Gdy taki styl utrzymany będzie również w łazience, warto puścić wodze fantazji i zrealizować własny pomysł na wystrój swojego wnętrza, podkreślając je odpowiednimi dywanikami łazienkowymi, które można kupić np. w sklepach internetowych, jak np.: https://dywanowo.pl/pl/c/Dywaniki-lazienkowe/38. Chodniki do łazienki dostępne w różnych barwach, umożliwią wybór odpowiedniego i dostosowanie do koloru dodatków w pomieszczeniu, by stworzyć harmonijną całość. Ocieplą one minimalistyczny i prosty wystrój w stylu loftowym.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dziesięć + 17 =