Zdrowie i medycyna 

Jak skutecznie odmłodzić swoją twarz i zredukować zmarszczki?

Mezoterapia igłowa to popularny i skuteczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Polega on na wykonywaniu zastrzyków podskórnych, zawierających kwas hialuronowy i inne substancje lecznicze. Takie iniekcje można aplikować do dowolnej części ciała, jednak mezoterapię najchętniej stosuje się w obrębie twarzy. Dzięki zabiegowi można spłycić zmarszczki, wyrównać koloryt i odmłodzić swój wygląd. Na mezoterapię decydują się kobiety w różnym wieku, które pragną zachować swój atrakcyjny i młody wygląd.

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zastrzyki stosowane w leczeniu zmarszczek i innych niedoskonałości twarzy zawierają kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy, czy kofeinę. Substancje te wspomagają mikrokrążenie skóry, usuwanie toksyn i lepszy metabolizm tłuszczów. Cera staje się nawilżona i zregenerowana, a nieestetyczne zmarszczki, czy opuchlizna pod oczami zaczynają znikać. Zabiegowi można poddać się w https://proderma-clinique.pl/mezoterapia-iglowa-twarzy.

Podczas mezoterapii wykonuje się niewielkie nakłucia. Cenne substancje docierają do tkanki tłuszczowej, tuż pod skórą. Zabieg polega na wykonaniu wielu iniekcji, jest on jednak całkowicie bezbolesny. Zaczerwienienie twarzy znika najczęściej po kilkunastu godzinach. Aby uzyskać najlepsze efekty mezoterapii igłowej, warto poddać się serii co najmniej trzech zabiegów. Cera zostanie wówczas lepiej odżywiona, a rezultaty utrzymają się przez dłuższy czas. Z pomocą mezoterapii można nie tylko pozbyć się istniejących zmarszczek, ale również spowolnić procesy starzenia się skóry, co jest jedną z najważniejszych zalet tego zabiegu.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

cztery × 4 =