Człowiek i styl 

Dlaczego warto wybierać eleganckie dodatki?

Dodatki w garderobie są elementem, który buduje nasz styl. Tę samą kreację można wystylizować na kilkanaście sposobów zmieniając wyłącznie dodatki. Takie akcesoria przyciągają uwagę i zostają zapamiętane, dlatego warto poświęcić chwilę czasu na analizę swojego stylu i dobór najlepszych produktów. Warto też zainwestować w dodatki lepsze jakościowo, wykonane z naturalnych tkanin, tak aby nie trzeba było zmieniać ich co sezon. 

Coś dla pań

Kobiety uwielbiają dodatki. Mogą zmienić się nie do poznania, wybierając inny zestaw akcesoriów każdego dnia. Wybierają eleganckie elementy garderoby, które podkreślają ich urodę i budują pewność siebie. Takie dodatki dają właścicielkom poczucie luksusu i wyjątkowości. A czym właściwie są te eleganckie dodatki? Zostały one wykonane z porządnych tkanin i materiałów, np. jedwabny lub kaszmirowy szal, w zależności od pory roku, twarzowa czapka, czy okulary przeciwsłoneczne z wysokim filtrem. Kobiety dobierają także torebki, portfele skórzane lub rękawiczki. 

Dodatki męskie

Mężczyźni mają mniejsze pole manewru. Oczywiście oni także zakładają szaliki, czapki i okulary, jednak nie wpływa to aż tak bardzo na ich samopoczucie, jak w przypadku kobiet. Panowie lubią za to takie dodatki, które są jednocześnie funkcjonalnymi gadżetami. Każdy mężczyzna doceni designerski portfel lub popularną bardzo nerkę. Myśląc o portfelu męskim skórzanym, najlepiej wybrać dla siebie najmniejszy możliwy model, z dwoma lub trzema przegrodami. Natomiast w nerce najważniejsza będzie wygoda noszenia.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dwa × dwa =