Człowiek i styl 

Modne kolory fascynatorów

Każda panna młoda chce wyglądać w dniu ślubu najpiękniej w życiu. Przygotowania kreacji, plan fryzury, makijażu potrafią trwać miesiącami, by wszystko wyglądało perfekcyjnie. W końcu dzień ten będzie wspominany latami, a zdjęcia i filmy staną się jego główną pamiątką.

Fascynatory zamiast welonu

Coraz więcej panien młodych, zamiast welonu, jako dodatek wybiera fascynatory. Ta modna ozdoba dodaje szyku i elegancji, będąc jednocześnie lekką ekstrawagancją w polskiej kulturze. Fascynatory jednak pasują do wszystkiego, zarówno do długiej, balowej sukni ślubnej, jak i do skromnej sukienki. Najmodniejsze są te w kolorach jasnych – białe, beżowe, écru, bo w takich też kreacjach najczęściej występują panny młode.

Jednak w nadchodzących sezonie najmodniejszy będzie błękit. Modne są także ozdoby czarne, które przełamują ślubną biel i przyczyniają się do stworzenia niepowtarzalnej kreacji. Wszystkie tego typu fascynatory, jak i inne ozdoby ślubne i wizytowe można odnaleźć w sklepie http://allure.com.pl/. Dzięki dodatkom z tej pracowni każda panna młoda będzie wyglądała wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

jeden × dwa =