Lajfstajl 

Jak stworzyć wyjątkowy klimat na ślubie?

Wyjątkowy klimat na ślubie to nie tylko muzyka i biała suknia pani młodej. Należy też pamiętać o odpowiednich dekoracjach, przez co goście poczują się w kościele inaczej niż zazwyczaj. W przypadku ślubu cywilnego można też pomyśleć o jego organizacji na zewnątrz. Jak stworzyć wyjątkowy klimat podczas takiej uroczystości? 

Odpowiednie ozdobienie kościoła 

Na klimat ślubu kościelnego wpływa wiele różnych czynników. Istotną rolę odgrywa organista, który poprawnie odegra najpopularniejsze motywy. Pewnym wyborem jest wtedy „Marsz weselny” Mendelssohna. Niektóre pary zatrudniają nawet wokalistów albo instrumentalistów. Bardzo ważne jest odpowiednie ozdobienie kościoła. Wielu inspiracji może dostarczyć firma pod adresem https://www.larosa.net.pl/dekoracje-kosciolow/. Pomoże ona ozdobić kościół kwiatami, świecami albo wstążkami. 

Organizacja ślubu cywilnego na zewnątrz 

W przypadku ślubu cywilnego i ładnej pogodzie można pomyśleć o uroczystości na zewnątrz. Wymaga to uzyskania odpowiedniego pozwolenia. Organizacja takiego wydarzenia wymaga również sporej ilości krzeseł. Trzeba też pamiętać o odpowiednim miejscu na środku, gdzie nastąpi przekazanie obrączek i wypowiedzenie przyrzeczeń. Najlepiej postawić na białe dekoracje i sporą liczbę kwiatów. Klimat wzmocni też nastrojowa muzyka – najlepiej grana na żywo. 

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dwa × 4 =