Człowiek i styl 

Czy można nosić trampki do sukienki?

Jeśli jesteś sneakerhead, wiesz, że odpowiednia para kicksów może być noszona z prawie wszystkim – nawet z sukienką.

Czy to dobry pomysł?

Trampki są świetne na swobodne okazje, takie jak spędzanie czasu z przyjaciółmi lub wyjście do kina. Możesz je kupić na stronie https://sportgrand.pl/buty-damskie-na-codzien. Noszenie trampek z sukienką może być również dobrym pomysłem, jeśli zamierzasz być aktywna w ciągu dnia lub jeśli będziesz chodzić po nierównych powierzchniach. Jeśli chcesz, załóż obcasy. Tylko nie czuj, że musisz to zrobić tylko dlatego, że ktoś inny uważa, że dobrze komponują się ze strojem.

Jakie są więc pewne zasady przy noszeniu trampek z sukienką?

  1. Upewnij się, że są wygodne. Jeśli planujesz nosić trampki z sukienką – lub jakimkolwiek innym strojem na ten temat – upewnij się, że są wygodne przede wszystkim. Nie chcesz przecież spędzić całego dnia w butach czując, że musisz je jak najszybciej zdjąć.

  2. Wybierz trampki, które pasują do Twojego stroju. Jeśli masz na sobie sukienkę, wybierz trampki, które pasują do kolorystyki lub stylu sukienki, niezależnie od tego, czy są to trampki płaskie czy high-top, czarne lub białe trampki, a nawet na przykład granatowe lub bordowe. Nie chcesz źle dopasować butów do swojego stroju, nosząc jasne czerwone trampki z całkowicie czarną sukienką na przykład (chyba że oczywiście próbujesz złożyć oświadczenie).

  3. W razie potrzeby załóż skarpetki. Jeśli nosisz buty z odkrytymi palcami, takie jak sandały lub japonki i planujesz nosić skarpetki, upewnij się, że pasują one do sukienki.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

11 − 2 =