Dla domu i ogrodu 

Wygodne łóżko podstawą dobrego snu

Zdrowy, mocny sen jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aby móc się nim cieszyć, potrzebne jest odpowiednie łóżko. Sprawdźmy, jaki model sypialnianego mebla umożliwia najefektywniejszy wypoczynek.

Nowoczesne rozwiązania dla komfortu

Ostatnimi czasy szczególną popularnością cieszy się nowatorski model łóżka, składający się ze sprężynowego materaca oraz drewnianej skrzyni wypełnionej specjalnym rodzajem sprężyn oraz materiałem izolacyjnym. W efekcie łóżka kontynentalne, bo o nich właśnie mowa, są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią wygodę i zdrowie kręgosłupa. Materac ma bowiem dużą zdolność rezonowania i przystosowywania się do anatomii osoby, która z niego korzysta. Co więcej, dzięki obecności skrzyni, powierzchnia do spania znajduje się dość wysoko nad podłożem, a to znacznie ułatwia wstawanie. To duża zaleta, szczególnie jeśli użytkownikiem mebla jest senior.

Niebanalny design

Wspomniana opcja jest również ciekawa ze względów estetycznych. Ten typ łóżek charakteryzuje bardzo staranne wykończenie tapicerskie oraz dbałość o detale, szczególnie w zakresie projektu zagłówka. W rezultacie mebel jest nie tylko funkcjonalny, ale również niezwykle elegancki. Rodzaj tapicerki klient może wybrać samodzielnie, stąd nie ma obaw, iż może on nie pasować do innych elementów wystroju wnętrza. Tym bardziej, że jego styl jest uniwersalny i pozostający zawsze w modzie.  Ciekawe propozycje aranżacji łóżka można obejrzeć oraz zamówić na stronie https://www.strefasypialni.pl/.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

jeden × 4 =