Dla domu i ogrodu 

Praktyczne dekoracje na taras

Taras to przedłużenie domu. Powinniśmy o niego dbać z taką samą troską, jaką darzymy pomieszczenia wewnętrzne. To on zapewnia nam kontakt z naturą bez potrzeby opuszczania mieszkania czy posesji. Dzięki niemu możemy na własnym terenie poczuć powiew wiatru na twarzy. Aby czas, spędzany na tarasie, upływał nam jeszcze przyjemniej, udekorujmy go w praktyczny sposób.

Estetyka i prywatność w jednym

Tym, co większość z nas we własnym domu ceni sobie najbardziej, jest poczucie bezpieczeństwa oraz prywatności. To ostatnie często zostaje jednak zachwiane w momencie, gdy wychodzimy do ogrodu, na balkon, czy właśnie na taras. Nie musi się tak jednak dziać. Wystarczy, że w estetyczny sposób odgrodzimy naszą prywatną przestrzeń. Z pomocą przyjdą nam efektowne płoty z wikliny, które idealne pasują właśnie na taras. Dzięki nim unikniemy spojrzeń przypadkowych przechodniów, zyskując jednocześnie element dekoracyjny.

Romantyczny nastrój z dala od insektów

Jeżeli nie chcemy odgradzać całej powierzchni tarasu, zamiast płotu możemy wybrać parawany z wikliny. Za ich pomocą możemy na przykład oddzielić strefę wypoczynkową od jadalnej. O innych zaletach można przeczytać na https://www.wiklinowy-ogrod.pl/.

Aby w pełni zrelaksować się na tarasie, zadbajmy o jego nastrojowe oświetlenie. Romantyzm wprowadzą świeczki oraz lampy solarne. Oba rozwiązania, poza walorami dekoracyjnymi, są również niezwykle praktyczne. Specjalne świece pomagają w odstraszaniu komarów oraz innych owadów. Lampki, ładowane energią słoneczną, są samowystarczalne i nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów z naszej strony.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

trzy × jeden =