Dla domu i ogrodu 

Jakie wieszaki do szafy wybrać?

Jedną z podstawowych, prostych codziennych czynności, którą wykonuje każdy, jest ubranie się. Przynajmniej raz dziennie przeciętna osoba staje przed swoją szafą, zastanawiając się, co na siebie włożyć. Niestety zdarza się, że wiele osób spędza przed swoją garderobą zbyt wiele czasu. Najczęściej jest to spowodowane bałaganem i nieuporządkowaniem swojej odzieży.

Ład i organizacja w szafie

Najlepiej więc zacząć od organizacji swojej szafy. Bardzo pomocny okaże się w tym przypadku sklep z akcesoriami meblowymi, który zaopatrzy kupującego w to, co do szafy niezbędne – wieszaki. Z pozoru proste przedmioty, ale jakże przydatne. Klient będzie mógł zaopatrzyć się w odpowiednie do jego potrzeb produkty. W sklepach znaleźć można wieszaki metalowe, drewniane lub plastikowe. Wybór materiału wykonania zależy od potrzeb. Z kolei ze względu na przeznaczenie, można wyróżnić następujące typy wieszaków:

– profilowany (przypominający ramiona)

– z klipsami (zazwyczaj do przechowywania spodni lub spódnicy)

– okrągły (idealny na szaliki, chustki, itp.)

Dodatkowym kryterium przy wyborze wieszaków będzie materiałowe pokrycie lub zakończenie gumowymi elementami. Przy wyborze wieszaka warto także zwrócić uwagę na to, aby był wytrzymały, ale niekoniecznie gruby. Zmieszczenie w szafie większej ilości wieszaków pozwoli na rozwieszenie ubrań osobno.

 

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

trzy × pięć =