Dla domu i ogrodu 

Błędy przy wyposażeniu pokojów hotelowych

Błędy przy wyposażeniu pokojów hotelowych popełniane są bardzo często. Przed wybudowaniem i zaprojektowaniem takiego hotelu warto przeanalizować wiele kwestii związanych z budową oraz wyposażeniem w codziennego użytku urządzenia. Zaprojektowany idealnie przez nas hotel wpłynie na późniejszą jego ocenę czyli tak zwane popularne gwiazdki, na które składa się wiele zróżnicowanych czynników.

Pierwszym błędem najczęściej popełnianym przez inwestorów budujących takiego rodzaju usługi, jest budowanie zbyt cienkich ścian. Ludzie, którzy lubią ciszę i spokój nie odnajdą się w takim hotelu. Cienkie ściany powodują również u wielu problem z zasypianiem przez słyszalne rozmowy ze strony sąsiadów. Dlatego warto pamiętać o odpowiedniej grubości naszych ścian.

Kolejnym błędem jest to, że często bezpośrednio przy łóżkach montowane są małe szafeczki, które wystają lekko powyżej wysokości łóżka. Osoby, które podczas snu przewracają się z boku na bok narażone są na uszkodzenie głowy o kant takiej szafki.

Następnym błędem jest również mała ilość gniazdek w pokojach. W wielu miejscach na pokój przypadają dwa gniazdka. Jest to zdecydowanie za mało. Gniazdka powinny znajdować się przy łóżkach (które powinno być przykryte narzuta na łóżko) oraz w narożnikach pokoju a także w łazience.

Nieodpowiednie jest również ubogie wyposażenie łazienek. Każda łazienka powinna wyposażona być w suszarkę do włosów, mini lampkę bezpośrednio nad lustrem, nie powinno zabraknąć ręczników hotelowych, jeden na podłogę, do twarzy i do wycierania się po kąpieli.

Myślę, że po kilku moich wartościowych wskazówkach, każdy hotel od tej pory będzie budowany w dogodniejszy dla klienta sposób.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

8 + siedemnaście =