Dla domu i ogrodu 

Innowacyjne akcesoria do kuchni

Wyposażenie kuchni powinno być nie tylko modne czy atrakcyjne dla oczu, ale też praktyczne. Innowacyjne sprzęty w kuchni znacznie ułatwią gotowanie albo chociaż skrócą czas przygotowywania posiłków. Można kupić też różnego rodzaju wielofunkcyjne sprzęty, które ugotują za nas. Jednym z nich jest multicooker, w którym można gotować, piec i smażyć. Wystarczy nastawić program, dodać składniki i po czasie potrzebnym na sporządzenie przez maszynę posiłku cieszyć się wspaniałym obiadem. Jednak wiele osób woli jedzenie przygotowywać samemu i dla nich przeznaczono pojedyncze akcesoria.

Innowacyjne akcesoria

Jeśli ktoś lubi gotować w tradycyjny sposób z pewnością przyda mu się deska lightboard, która jest nie tylko deską do krojenia, ale też wagą. Można na niej odmierzać do 10 kg, więc doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. A ponieważ łączy w sobie dwie funkcje daje oszczędność miejsca, co jest szczególnie ważne w małych kuchniach. Tego typu deski można ładować jak każde urządzenie mobilne.

Popularne też są silikonowe akcesoria do łapania garnków, foremki do zapiekania czy też wkładki do garnków (zobacz: oferta garnków wmf w sklepie internetowym). Można znaleźć akcesoria wykonane z silikonu do pomocy przy każdej kuchennej czynności nawet do ochrony palców podczas krojenia czy też nasadki na garnki, aby równocześnie gotować w jednym garnku kilka produktów, ale aby móc je wyciągnąć oddzielnie.

Zwykłe obieraczki do warzyw też przeszły metamorfozę, ponieważ z powodzeniem można kupić elektroniczne urządzenia, które nie tylko obiorą warzywo, ale też je pokroją albo obiorą w dekoracyjne spiralki. Można znaleźć też tradycyjne obieraczki z dekoracyjnymi nożykami.

Bogatą ofertę akcesoriów kuchennych znajdziesz na przykład na stronie: https://wenahome.pl/.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

1 × 5 =