Dla domu i ogrodu 

Domofon, czyli pierwsza linia bezpieczeństwa Twojego domu

System domofonowy może służyć jako mechanizm wczesnego ostrzegania w sytuacjach, gdy nikogo się nie spodziewasz, a tymczasem ktoś tajemniczy dzwoni do drzwi. Na przykład, jeśli ktoś puka do Twoich drzwi frontowych, możesz porozmawiać z nim przez domofon lub nawet zobaczyć go przez kamerę, w którą wyposażone są zaawansowane modele. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko łatwego wtargnięcia na teren domu.

Zaawansowany zestaw z troską o bezpieczeństwo

W skład bogatego zestawu domofonowego – https://el-fran.pl/systemy-zabezpieczen/domofony/ wchodzi kamera wewnętrzna, kamera zewnętrzna, czujnik ruchu i dzwonek do drzwi. Kamera wewnętrzna ma klasyczny obiektyw i mikrofon do komunikacji dwukierunkowej. Jednostka zewnętrzna posiada noktowizor, kamerę z szerokokątnym obiektywem i nagrywa wideo wysokiej jakości. Czujnik ruchu wykrywa wszystkie anomalie w domu i wysyła powiadomienia na telefon o aktywności. Dzwonek do drzwi pozwala sprawdzić, kto stoi przed drzwiami, zanim otworzysz je dla obcych, gdyż to właśnie w nim zamontowana jest kamera.

Możesz kupić wszystkie te elementy osobno lub nabyć je razem w jednym pakiecie – w każdym przypadku są one kontrolowane przez tę samą aplikację, więc współpracują ze sobą bezproblemowo.

Wciąż rozwijana technologia

W ostatnich latach domofony zostały zaktualizowane o inteligentne funkcje, które sprawiają, że są jeszcze bardziej przydatne. Niektóre modele pozwalają zobaczyć, kto stoi przy drzwiach, dzięki transmisji wideo na smartfonie, a nawet zdalnie odblokować drzwi wejściowe, aby ludzie mogli wejść bez konieczności czekania, aż odpowiesz na dzwonek.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

5 × pięć =