Technika i auto-moto 

Co zakupić, gdy konstrukcja urządzenia elektronicznego nie jest wystarczająco solidna?

Większość nowoczesnych urządzeń elektronicznych, pomimo ich bardzo dużej funkcjonalności, jest jednak wrażliwa na upadki i uszkodzenia. Dlatego też dobrym pomysłem jest chronienie ich przed takimi sytuacjami. Upadek może bowiem skończyć się poważnymi konsekwencjami i kosztami. Zazwyczaj rozbiciu ulega szybka wyświetlacza, bądź dochodzi do zniszczeń wewnętrznych. Naprawa tak uszkodzonego smartfona bądź tabletu może kosztować nawet ponad tysiąc złotych, bądź będzie ona całkowicie nieopłacalna.

Ochrona ekranu

Pierwszą opcją ochrony jest zabezpieczenie szklanej powłoki ekranu. Tutaj mamy dwie możliwości: folia ochronna lub szkło hartowane. Ta pierwsza opcja jest tańsza, jednak nie daje aż tak dobrej ochrony. Poważny upadek i tak może skończyć się zniszczenie wyświetlacza. Szkło hartowane jest natomiast wyborem o wiele lepszym, ponieważ jest ono solidniejsze. W razie uderzenia to ono pęka, chroniąc znajdujący się pod spodem ekran. Można je kupić w bardzo wielu miejscach, np. na stronie https://etuitab.pl/.

Pełne zabezpieczenie

Nie chcąc doprowadzić do zniszczeń samej obudowy, warto zainteresować się pełnym etui na telefon lub tablet. Nie tylko wspomoże ono ochronę samego wyświetlacza i jego szybki, ale również zabezpieczy całą obudowę przed zarysowaniami i pęknięciami. Czasami nie trzeba wiele by takie powstały. Wystarczy w pośpiechu włożyć urządzenie do kieszeni razem z kluczami, bądź do plecaka razem z jakimiś ostrymi przedmiotami. Posiadając pełny pokrowiec ryzyko uszkodzenia obudowy raz na zawsze odejdzie w niepamięć.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dwadzieścia − szesnaście =