Człowiek i styl 

Co dobrze komponuje się z czarną marynarką?

Czarna marynarka jest chyba najbardziej uniwersalną częścią męskiej garderoby, dzięki której reszta stylizacji nabiera eleganckiego szyku. W zależności od okazji i pory dnia, należy pamiętać o detalach uzupełniających oraz o tym, że wszystko zależy od kroju, materiału i wzoru. Poniżej kilka praktycznych porad w temacie męskich stylizacji z czarną marynarką.

Okazja czyni modnego mężczyznę

Zastanawiając się nad komponowaniem ubioru, trzeba zwrócić uwagę na wydźwięk wydarzenia. To charakter okoliczności powinien być drogowskazem. Czarna marynarka świetnie połączy się z ciemnymi, klasycznymi jeansami i białą, sportową koszulą. To idealny strój, który sprawdzi się podczas codziennej pracy w biurze. W zależności od pory roku, białą koszulę można wymienić na dowolny, neutralny kolor. Inspiracji w tym zakresie na pewno dostarczą produkty dostępne w sklepie Elegancki Pan.

Oficjalne spotkania biznesowe wymagają trochę więcej elegancji. Jeansy powinny być zastąpione materiałowymi spodniami z prostą nogawką.  Zestaw składający się z popularnych w ostatnim czasie chinosów i czarnej marynarki, idealnie zda egzamin podczas wieczornych spotkań ze znajomymi. Zamiast koszuli można wybrać prostą koszulkę z zabawnym nadrukiem. W takim przypadku czerń znakomicie dopełni intensywny kolor spodni jak fiolet czy bordo.

Diabeł tkwi w szczegółach

Stylizacja to przede wszystkim detale. To, co zostanie dobrane do bazy, jaką jest w tym przypadku czarna marynarka, będzie podkreślać konkretną sytuację. Elementy, na które warto zwrócić uwagę to: buty, pasek,kamizelka,golf lub cienki pulower. W zakresie eleganckich komponentów opłaci się pamiętać o poszetkach, których duży wybór jest dostępny na https://eleganckipan.com.pl/produkty/akcesoria/poszetki, a także spinkach do mankietów czy odpowiednim krawacie. Czarna marynarka jest bardzo wdzięczną częścią stylizacji, dlatego warto pomyśleć o wyjściu z ram schematów i zabawie modą.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

jedenaście − dziewięć =