Biznes i usługi 

Błędy, które popełniamy planując muzykę na wesele

Planowanie muzyki to jedna z ważniejszych czynności przed weselem. To właśnie dzięki niej goście dobrze bawią się na uroczystości. Ważne jest nie tylko dobranie samych piosenek, ale również muzyków albo DJ-a. Jakie błędy przy planowaniu muzyki popełnia się najczęściej? 

Dobór piosenek 

Nie każda muzyka nadaje się na wesele. Co prawda wybierają ją głównie sami muzycy, ale wiele zależy również od pary młodej. Trzeba uwzględnić wszystkie osoby, które bawią się na sali. Na początku należy rozpocząć od spokojnej muzyki, która spodoba się starszym osobom. Jeśli babcie i dziadkowie opuszczą salę albo gdy jest już późno – można postawić na bardziej imprezowe rytmy. Warto dobrać je pod preferencje gości. Niektóre rodziny wolą piosenki disco-polo, zaś w innych sprawdzają się klasyki dyskotekowe lat 80-tych. 

Wybór zespołu albo DJ-a

Nawet najlepsze piosenki nie sprawdzą się na weselu, jeśli źli będą wykonawcy. Ludzie coraz częściej decydują się na DJ-ów, którzy powinni dysponować odpowiednim sprzętem. Zespół muzyczny mazowieckie zapewni jednak muzykę na żywo, co nadaje weselu dodatkowego klimatu. Więcej osób na scenie to także lepszy kontakt z publicznością. Przy wyborze zespołu warto sugerować się opiniami w Internecie albo od zaprzyjaźnionych osób. 

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dwa × 3 =