Zaproszenia ślubne – zaprojektować czy kupić gotowe

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizując ślub i wesele, musimy podjąć wiele decyzji dotyczących przebiegu i oprawy tego dnia. Parze młodej zależy na tym, aby wszystko wypadło jak najlepiej, a każdy szczegół był dopracowany w najmniejszych detalach. Odpowiednio dobrane zaproszenia ślubne są jednym z istotnych elementów tego ważnego wydarzenia.

Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Wybierając zaproszenia ślubne, mamy bardzo wiele możliwości. Najprostsze gotowe zaproszenia kupimy od ręki zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. Można je znaleźć w sklepach z dekoracjami, dewocjonaliami, papierniczych, a czasem nawet w zwykłych hipermarketach. Takie zaproszenia mają zazwyczaj bardzo prostą formę, a w środku gotowy tekst, który należy ręcznie uzupełnić. Ich koszt to około 3-5 zł. Pomimo, że takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i niedrogie, pod względem estetycznym lepiej wypadają jednak zaproszenia robione na zamówienie.

Ich zaletą jest to, że nie trzeba ich uzupełniać ręcznie, można też od razu zamówić pasujące winietki. Takie zaproszenia są też dużo bardziej indywidualne i oryginalne, jednak ich koszt będzie wyższy – ceny zaczynają się od ok 7 zł, ale to raczej za najprostsze wzory bez wielu ozdób. Np. zaproszenia ślubne kwiatowe, na których dekoracje są przyklejane ręcznie, mogą być już znacznie droższe, ale też bardziej atrakcyjne.

Zarówno w zakładach poligraficznych, jak i u osób wykonujących ręcznie zaproszenia możemy wybierać z gotowych wzorów lub też sami zaproponować projekt zaproszenia. A jeśli dysponujemy odpowiednią ilością czasu i mamy zdolności manualne świetnym pomysłem jest samodzielne wykonanie swoich zaproszeń.

Wybór odpowiednich zaproszeń na ślub jest sprawą bardzo indywidualną. Wiele zależy od tego jakim budżetem dysponujemy, jakie mamy możliwości czasowe. Niezależnie jednak od tego, oferta zaproszeń zarówno tych robionych na zamówienie, jak i gotowych jest tak ogromna, że każdy znajdzie coś, co trafi w jego gust.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zrobić industrialne wnętrza w swoim domu?
Jak zrobić industrialne wnętrza w swoim domu?
Tradycyjnie loftami określa się mieszkania, które powstały po adaptacji pomieszczeń pofabrycznych i starych magazynów. Tego typu budynków z pewnością jednak […]
Od kiedy stosowane są wózki widłowe?
Od kiedy stosowane są wózki widłowe?
Pierwszy „wózek widłowy” pochodzi z czasów Imperium Rzymskiego – na długo przed tym, jak były one zasilane elektrycznością lub benzyną. […]
Gifbox – przydatne urządzenie eventowe
Gifbox – przydatne urządzenie eventowe
Dobry event zależy od tego, z jak ciekawych atrakcji obecni na nim ludzie mogą skorzystać. Dlatego, jeśli chcemy zadbać o […]