Dla domu i ogrodu 

Trendy w urządzaniu mieszkań

Przymierzasz się do urządzania mieszkania, ale nie nadążasz za trendami? Oto najciekawsze z nich, które pomogą ci wybrać odpowiednie meble do salonu oraz do pokoju dla dziecka. Zwracamy uwagę na te, które mają szansę przetrwać dłużej niż jeden sezon. Ostatecznie kiedy urządzamy mieszkanie, robimy to na lata, prawda?

Trendy salonowe

Choć styl skandynawski nadal ma się dobrze, można zauważyć nowe trendy jeśli chodzi o urządzanie mieszkań. Królują pastelowe barwy: beże, brudny róż oraz szarości. Można jednak wprowadzić intensywnie kolorystyczny element, który ożywi przestrzeń: burgundową kanapę lub dywan w kolorze indygo. Na fali nostalgii za latami 90. do łask powracają obszerne fotele ze skóry licowej, które świetnie sprawdzają się we wnętrzach w stylu glamour. Modne są również meble na drewnianych nóżkach i owalne stoliki kawowe oraz duże, ozdobne żyrandole, które jednak sprawdzają się tylko w dużych wnętrzach o wysokim suficie.

Pokój dla dziecka

Tutaj jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. W pokoju naszego Malucha możemy bowiem stworzyć prawdziwy Disneyland! Oferta akcesoriów wnętrzarskich jest bowiem ogromna. Jeśli jednak wolimy bardziej klasyczne rozwiązania, zadbajmy o wygodę. Dobrym pomysłem jest dywan, na którym nasze dziecko będzie mogło się wygodnie bawić. Ciekawym pomysłem są również pufy dla dzieci, Te nowoczesne meble mogą posłużyć zarówno do zabawy, jak i do siedzenia. Przydatne są również kosze i pudła na zabawki, które pomogą okiełznać chaos w pokoju przedszkolaka.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

13 + dwadzieścia =