Czym charakteryzuje się wanna z obudową?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wanna obudowana to rodzaj wanny, której ściany i podłoga są w całości lub częściowo pokryte materiałem. Wanny zamknięte są dostępne w wielu stylach i rozmiarach.

Zamknięta wanna może być dobrym wyborem, jeśli chcesz wykąpać swoje zwierzę lub małe dziecko, lub jeśli masz ograniczoną przestrzeń. Zamknięta wanna jest również przydatna do utrzymania wody wewnątrz wanny w przypadku wycieku.

Zalety zamkniętej wanny obejmują:

Bezpieczeństwo

Zamknięta wanna pomaga utrzymać wodę wewnątrz wanny w przypadku wycieku. Może to zapobiec obrażeniom spowodowanym upadkiem na mokrą podłogę, zwłaszcza w przypadku dzieci, które uczą się chodzić. 

Prywatność

Zamknięta wanna może ułatwić kąpiel osobom, które są nieśmiałe w stosunku do swojego ciała lub potrzebują pomocy w kąpieli, aby nie czuły się narażone lub bezbronne. Może również pomóc chronić skromność podczas korzystania przez dzieci lub zwierzęta domowe, gdy biorą kąpiel razem z dorosłymi, a także podczas sprzątania po użyciu tylko przez dorosłych (np. podczas wypłukiwania zużytych ręczników). 

Instalacja 

Obudowana wanna jest łatwiejsza do zainstalowania niż wolnostojąca. Może być zainstalowana jako część istniejącego prysznica lub wanny, lub może być dodana później jako część projektu przebudowy. Nie musisz się martwić o hydraulikę, ponieważ obudowa ma wbudowany własny odpływ i przewody zasilające. Wanny z obudową mogą być zainstalowane bezpośrednio na podłodze lub mogą być umieszczona na platformie, aby podnieść je z ziemi. Proces instalacji jest podobny jak w przypadku prysznica, przy czym większość modeli musi być przymocowana do kołków za ścianą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Montaż odkurzacza centralnego – co musisz wiedzieć
Montaż odkurzacza centralnego – co musisz wiedzieć
Instalacja odkurzania centralnego jest polecana nie tylko do domów, ale świetnie sprawdza się również w biurach. Zapewnia to szybki i […]
Oczyszczacz powietrza – rozwiązanie dla każdego alergika!
Oczyszczacz powietrza – rozwiązanie dla każdego alergika!
Alergicy, znacie to uczucie. Kichanie i łzawienie oczu przy pierwszych oznakach wiosny. Niedrożny nos i ból głowy na samą myśl […]
Z czyją pomocą można zbudować swój wymarzony dom?
Z czyją pomocą można zbudować swój wymarzony dom?
Budowa domu to spełnienie marzeń wielu osób, ale jednocześnie ogromne wyzwanie dla inwestora. Kiedy oglądamy kolorowe katalogi i projekty wiele […]