Technika i auto-moto 

Skąd nabyć akcesoria do montażu klimatyzacji?

Nasz klimat nieustannie się ociepla. Wiele osób bardzo ciężko znosi upały, więc najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie klimatyzacji. Gdzie jednak można nabyć akcesoria do jej montażu? Najprostszą opcją w obecnych czasach jest Internet i wyszukanie specjalisty na wysokim poziomie. Do producentów tworzących wysokiej jakości należy między innymi firma Errecom, przedstawiciel z długoletnim stażem. 

Errecom – marka z wizją

Jest to włoski producent barwników fluorescencyjnych i uszczelniaczy klimatyzacji. Posiada bogatą ofertę, w której można znaleźć m.in. barwniki UV serii Brilliant. Są to produkty stosowane do zlokalizowania nieszczelności w klimatyzacji pod światłem UV w pojazdach mechanicznych, hybrydowych i elektrycznych. Brilliant Coolant służy natomiast do wykrywania nieszczelności w układzie chłodzenia.

Kolejna z najpopularniejszych serii to linia Extreme oferująca przede wszystkim uszczelniacze do układu klimatyzacji z czynnikiem R134a i R1234yf. Produkty te dedykowane są do klimatyzacji stacjonarnych i samochodowych.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

trzynaście − 11 =