Człowiek i styl 

Prezenty dla fanów kina

Szukanie prezentu dla jakiejś osoby to trudny i szeroki temat. Jednak gdy wiemy, jakie są jego zainteresowania, jest znacznie łatwiej. Zatem co można podarować osobie, która zna repertuar najbliższych kin na pamięć? Oto propozycje prezentów dla fanów kina.

Typowe

Najbardziej oczywistym prezentem będzie… bilet do kina! Oczywiście warto mieć na uwadze to, na co go kupimy, tak by osoba obdarowana nie widziała jeszcze tego filmu. Można też podarować takiej osobie, możliwość wybrania samodzielnie tego, na co chce iść.
Innym typowym prezentem jest kubek z filmu czy z ulubioną postacią osoby, którą chcemy obdarować. Obecnie znajdziemy wiele ciekawych wzorów i z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego, odpowiedniego na prezent.
Kolejnym typowym prezentem będzie książka. Możemy znaleźć tytuł, na którego podstawie powstał ulubiony film danej osoby. Warte rozważenia będą także książki poświęcone kinematografii, czy biografie autorów, aktorów itd.

Mniej popularne

Warto jednak bardziej się wysilić i zrobić wyjątkowy prezent dla fana-kinomana. Możemy zakupić plakaty na zamówienie, które później nasz odbiorca będzie mógł sobie zawiesić np. w pokoju. Taki plakat sprawi, że dane miejsce będzie wyglądało klimatycznie i interesująco.
Inni mogą pokusić się o różne gadżety kojarzące się z danym filmem, który lubi osoba, którą chcemy obdarować. Przykładowo, jeśli jest on (bądź ona) fanem “Gwiezdnych Wojen” to możemy takiej osobie kupić na prezent zabawkowy miecz świetlny, maskę którejś z postaci np. szturmowca. Jeśli ta osoba jest młodsza, to doskonale sprawdzą się klocki w tych klimatach. Różne plakaty są dostępne m.in. na https://scandiposter.pl/.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

15 − cztery =