Człowiek i styl 

Modnie i wygodnie – stylizacje XL

Na dworze coraz to chłodniej, dużymi krokami zbliża się zima. Zimne poranki i długie wieczory wzbudzają w nas sporą niechęć do modnych i ładnych stylizacji. Większość z nas chce, aby po prostu było nam ciepło. Jednak można połączyć to w jedną spójną całość, nawet kiedy jesteśmy w rozmiarze XL i myślimy, że nie można wyglądać dobrze w kurtkach i masywnym obuwiu. 

Koszule damskie – must have w każdej szafie!

Niewątpliwie zima jest dosyć trudną porą roku jeśli chodzi o stylizacje i dobór takich ubrań, aby były one wygodne, modne i zarazem ciepłe. Do pracy, na uczelnie czy po prostu na wyjście z koleżanką na kawę nie musi równać się z zamrożeniem nóg w rajstopach czy też grubym swetrem, aby zakryć kilka dodatkowych kilogramów. Niezależnie od tego czy wstydzimy się swojej wagi czy też przeciwnie – podkreślamy swoje atuty. Każda kobieta powinna mieć w szafie koszule damskie duże rozmiary dostępne są w wielu sklepach i przy odpowiednim odbiorze dodatków można wyglądać naprawdę elegancko, stylowo a nawet i sportowo. 

Można je dobrać do naprawdę wielu materiałów i na wiele sposobów: od czarnych spodni przez klasyczne jeansy, aż do spódnic (w zależności od preferencji i pogody). 

Klasyczne, ale stylowe – bluzki. 

Bluzka damska w dużym rozmiarze nie musi wyglądać nudnie. Przy dobraniu bluzki w delikatnych kolorach nude lub gładkiej bez nadruków można zaszaleć z „dołem”. Inną alternatywą jest klasyczne połączenie białej lub czarnej bluzki z jeansami. I obuwiem w tym samym kolorze, np. kozakami na słupku. W połączeniu z czarnymi spodniami i jakimkolwiek płaszczem stylizacja będzie wyglądać elegancko.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dziewiętnaście − szesnaście =