Człowiek i styl 

Metody przedłużania włosów

Wokół przedłużania włosów krąży wiele mitów. Naszą największą obawą związaną z przedłużeniem włosów u fryzjera jest późniejsze przerzedzanie się włosów związane z obciążeniem ich cebulek. Nowoczesne sposoby na przedłużanie włosów są jednak bezpieczne i gwarantują klientom naturalny efekt. Obecnie mamy do dyspozycji kilka metod przedłużania, które znacznie różnią się od siebie.  

Jakie są najnowsze metody przedłużania włosów?

Najpowszechniejszą oraz najłatwiejszą metodą przedłużania włosów, zwłaszcza cienkich i tych o wrażliwej na obciążanie skórze głowy, jest tzw. metoda tape on – kanapkowe przedłużanie włosów. Włosy przykleja się na specjalnych taśmach z dwóch stron do naszych naturalnych włosów. Jest to popularny sposób na błyskawiczną i efektowną zmianę fryzury przed imprezą lub innym ważnym dniem.

Jeśli zależy nam na trwałym efekcie, warto zainteresować się techniką ultradźwiękową lub laserową. To bez wątpienia jedne z najnowocześniejszych a przy tym bezpieczne i wygodne w pielęgnacji metody przedłużania włosów. Miejsce przy połączeniu naszych naturalnych włosów z włosami doczepianymi jest niemal niewidoczne.

Osoby z wyraźnie kręconymi włosami lub chcące wypróbować fryzurę w stylu afro, mają opcję profesjonalnego doczepienia afroloków.  Efekt po przedłużonych afrolokach możemy zobaczyć na https://hairmajestystudio.pl/. Aby nasza nowa fryzura wyglądała jak najbardziej naturalnie ,a przy tym nie wpływała negatywnie na stan cebulek włosowych, warto skorzystać z usług renomowanego, polecanego salonu.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

3 × 1 =