Kosmetyki z Rosji – jakie mają zalety?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stale rosnąca konkurencja na rynku kosmetycznym wymusza na popularnych producentach stosowanie coraz to oryginalniejszych i przykuwających uwagę działań. Nie inaczej sprawa się ma z markami, które dopiero próbują wkroczyć do walki na tym polu, z tym że takie firmy znajdują się w dużo gorszej pozycji.

Nie powinno zatem dziwić stałe powstawanie nowych serii – raz udanych, a raz nie – które mają skierować na siebie spojrzenie konsumenta robiącego zakupy w drogerii. Jednym z aktualnie większych trendów są kosmetyki pochodzące z Rosji i oparte na bazie tamtejszych receptur. Czy faktycznie są warte swojej uwagi?

Starodawna receptura

Rosyjskie marki, takie jak bania agafii (posiadająca w swojej ofercie ponad 60 produktów odnoszących się do całego ciała) cechują się wyraźnie prokonsumenckim podejściem. Kosmetyki tworzone są wyłącznie na bazie naturalnych wsadów i brak w nich jakichkolwiek (nawet w śladowych ilościach) sztucznych wypełniaczy. To oraz podkreślanie zastosowania starych syberyjskich domowych przepisów do produkcji jest w stanie na dłużej przykuć uwagę klienta.

Niezmierną zaletą produktów kosmetycznych prosto z Rosji jest także ich niska cena w stosunku do wysokiej jakości i efektywnej kuracji. Jednym z popularniejszych specyfików jest szampon dziegciowy. Ten dzięki swojej naturalności, lekkości i braku czynników alergennych stosowany może być przez każdego.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni szybko zauważą efekty po regularnym stosowaniu na skórze głowy tego produktu. Oferta kosmetyków zza naszej wschodniej granicy stale rośnie i w najbliższych latach stać się może poważnym konkurentem dla starych zachodnich wyjadaczy na tymże rynku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym jest regeneracja turbosprężarek i dlaczego się ją przeprowadza?
Czym jest regeneracja turbosprężarek i dlaczego się ją przeprowadza?
Turbosprężarka jest kluczowym elementem silnika samochodowego, który zapewnia jego sprawność i osiągi. Pozwala ona zwiększyć wydajność silnika o 20-30% poprzez […]
Masaże jako idealna forma na odstresowanie
Masaże jako idealna forma na odstresowanie
Stresujący i pełen pośpiechu tryb życia sprawia, że wiele osób żyje w stałym napięciu. Odbija się to na całym ciele, […]
Jakie standardy powinny spełniać zbiorniki betonowe?
Jakie standardy powinny spełniać zbiorniki betonowe?
Zbiornik betonowy powinien być zbudowany tak, aby spełniał strukturalne i funkcjonalne zastosowania dla tego typu zbiornika. Można to osiągnąć poprzez […]