Kosmetyki z Rosji – jakie mają zalety?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stale rosnąca konkurencja na rynku kosmetycznym wymusza na popularnych producentach stosowanie coraz to oryginalniejszych i przykuwających uwagę działań. Nie inaczej sprawa się ma z markami, które dopiero próbują wkroczyć do walki na tym polu, z tym że takie firmy znajdują się w dużo gorszej pozycji.

Nie powinno zatem dziwić stałe powstawanie nowych serii – raz udanych, a raz nie – które mają skierować na siebie spojrzenie konsumenta robiącego zakupy w drogerii. Jednym z aktualnie większych trendów są kosmetyki pochodzące z Rosji i oparte na bazie tamtejszych receptur. Czy faktycznie są warte swojej uwagi?

Starodawna receptura

Rosyjskie marki, takie jak bania agafii (posiadająca w swojej ofercie ponad 60 produktów odnoszących się do całego ciała) cechują się wyraźnie prokonsumenckim podejściem. Kosmetyki tworzone są wyłącznie na bazie naturalnych wsadów i brak w nich jakichkolwiek (nawet w śladowych ilościach) sztucznych wypełniaczy. To oraz podkreślanie zastosowania starych syberyjskich domowych przepisów do produkcji jest w stanie na dłużej przykuć uwagę klienta.

Niezmierną zaletą produktów kosmetycznych prosto z Rosji jest także ich niska cena w stosunku do wysokiej jakości i efektywnej kuracji. Jednym z popularniejszych specyfików jest szampon dziegciowy. Ten dzięki swojej naturalności, lekkości i braku czynników alergennych stosowany może być przez każdego.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni szybko zauważą efekty po regularnym stosowaniu na skórze głowy tego produktu. Oferta kosmetyków zza naszej wschodniej granicy stale rośnie i w najbliższych latach stać się może poważnym konkurentem dla starych zachodnich wyjadaczy na tymże rynku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Modne nakrycia głowy
Modne nakrycia głowy
Nakrycia głowy to zarazem modne i funkcjonalne akcesoria, które potrafią dodać charakteru i podkreślić nasz styl. Sprawdzają się zarówno latem, […]
Jak zrelaksować się po ciężkim dniu?
Jak zrelaksować się po ciężkim dniu?
Po ciężkim dniu warto znaleźć czas na ulubione czynności, które pomogą w zrelaksowaniu się i odpoczynku, równocześnie dając sporo radości. […]
Jak zorganizować bliskiej osobie wyjątkowy pogrzeb?
Jak zorganizować bliskiej osobie wyjątkowy pogrzeb?
Zgon członka rodziny, bliskiej nam osoby z którą razem spędziliśmy wiele lat zawsze napawa nas ogromnym smutkiem. Ale taka już […]