Kosmetyki z Rosji – jakie mają zalety?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stale rosnąca konkurencja na rynku kosmetycznym wymusza na popularnych producentach stosowanie coraz to oryginalniejszych i przykuwających uwagę działań. Nie inaczej sprawa się ma z markami, które dopiero próbują wkroczyć do walki na tym polu, z tym że takie firmy znajdują się w dużo gorszej pozycji.

Nie powinno zatem dziwić stałe powstawanie nowych serii – raz udanych, a raz nie – które mają skierować na siebie spojrzenie konsumenta robiącego zakupy w drogerii. Jednym z aktualnie większych trendów są kosmetyki pochodzące z Rosji i oparte na bazie tamtejszych receptur. Czy faktycznie są warte swojej uwagi?

Starodawna receptura

Rosyjskie marki, takie jak bania agafii (posiadająca w swojej ofercie ponad 60 produktów odnoszących się do całego ciała) cechują się wyraźnie prokonsumenckim podejściem. Kosmetyki tworzone są wyłącznie na bazie naturalnych wsadów i brak w nich jakichkolwiek (nawet w śladowych ilościach) sztucznych wypełniaczy. To oraz podkreślanie zastosowania starych syberyjskich domowych przepisów do produkcji jest w stanie na dłużej przykuć uwagę klienta.

Niezmierną zaletą produktów kosmetycznych prosto z Rosji jest także ich niska cena w stosunku do wysokiej jakości i efektywnej kuracji. Jednym z popularniejszych specyfików jest szampon dziegciowy. Ten dzięki swojej naturalności, lekkości i braku czynników alergennych stosowany może być przez każdego.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni szybko zauważą efekty po regularnym stosowaniu na skórze głowy tego produktu. Oferta kosmetyków zza naszej wschodniej granicy stale rośnie i w najbliższych latach stać się może poważnym konkurentem dla starych zachodnich wyjadaczy na tymże rynku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Problemy z układem wydechowym w samochodzie – jak je można rozwiązać
Problemy z układem wydechowym w samochodzie – jak je można rozwiązać
Układ wydechowy w samochodzie jest szczególnie narażony na negatywne działanie warunków atmosferycznych, takich jak: wilgoć, wysoka temperatura oraz różnego rodzaju […]
Jakie kroki można podjąć, gdy ubezpieczyciel zaniżył nasze odszkodowanie?
Jakie kroki można podjąć, gdy ubezpieczyciel zaniżył nasze odszkodowanie?
Do zdarzeń losowych na drodze dochodzi bardzo często. Każdy pojazd poruszający się po drogach publicznych ma obowiązek posiadania ważnego ubezpieczenia […]
Jak w domach jednorodzinnych podłączyć kanalizację?
Jak w domach jednorodzinnych podłączyć kanalizację?
Posiadanie własnego domu to marzenie wielu z nas. Pragnienie posiadania nieruchomości najczęściej powiązane jest z tym, aby była położona w […]