Jakie są typy bramy garażowej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje kilka rodzajów bram garażowych, z których każdy ma swoje zalety i wady. Najpopularniejszym rodzajem bramy garażowej jest brama segmentowa. Składa się ona z dwóch paneli, które przesuwają się wzdłuż prowadnic po obu stronach otworu. Bramy garażowe segmentowe mogą być wykonane z drewna lub metalu i występują w różnych wysokościach i szerokościach.

Jeśli chodzi o wybór nowej bramy garażowej, istnieją trzy główne względy: estetyka, trwałość i efektywność energetyczna. Twój wybór będzie również zależeć od tego, ile miejsca masz dostępne dla nowego otwieracza drzwi garażowych.

Brama garażowa segmentowa

Najpopularniejszym rodzajem bramy garażowej jest brama segmentowa. Składa się ona z dwóch paneli, które przesuwają się wzdłuż prowadnic po obu stronach otworu. Bramy garażowe segmentowe mogą być wykonane z drewna lub metalu i występują w różnych wysokościach i szerokościach. Są one łatwe do zainstalowania samodzielnie, jeśli masz podstawowe umiejętności stolarskie; w przeciwnym razie, zatrudnić profesjonalnego wykonawcę, aby zainstalować swoje dla Ciebie.

Bramy garażowe z rolkami

Bramy garażowe typu rolkowego składają się z dwóch paneli połączonych zawiasami na jednym końcu, dzięki czemu mogą się zwijać, a nie przesuwać w górę jak sekcje. Bramy typu rolkowego są zwykle używane przez właścicieli domów, którzy potrzebują więcej miejsca niż standardowa sekcja.

Jeśli chcesz kupić bramę do swojej nieruchomości, to koniecznie sprawdź witrynę internetową, aby poznać szczegóły: https://inspiro.online/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego warto sięgnąć po colostrum?
Dlaczego warto sięgnąć po colostrum?
Colostrum zwane młodziwem to pierwsze mleko ssaków. Jako że posiada ponad 250 aktywnych składników, stanowi niezwykle wartościowy pokarm. Za cenne […]
Spośród jakich modeli wybrać dogodną klimatyzację do naszego domu?
Spośród jakich modeli wybrać dogodną klimatyzację do naszego domu?
Na montaż klimatyzacji w swoim domu lub mieszkaniu decyduje się coraz więcej osób. Jej popularność wynika głównie z tego, że […]
Co powinno znaleźć się w profesjonalnym biurze?
Co powinno znaleźć się w profesjonalnym biurze?
Biuro jest miejscem pracy. Aby wszelkie zawodowe obowiązki były realizowane szybko, sprawnie i przynosiły zadowalające rezultaty, musi być ono właściwie […]