Człowiek i styl 

Jak skręcić papierosa?

Osoby palące papierosy, nie zawsze kupują gotowe produkty. Część palaczy decyduje się na samodzielne skręcanie papierosów, zazwyczaj kierując się kwestią ekonomiczną. Samodzielne skręcanie jest bowiem dużo tańsze, niż korzystanie z wyrobów dostępnych w sklepach. Nawet, jeśli na początku musimy zainwestować w zwijarkę lub młynek do tytoniu, taki jak np. jeden z modeli dostępnych na stronie https://vaporshop.pl/pl/34-mlynki, to koszty, które poniesiemy kupując sprzęt pozwalający na samodzielne skręcanie papierosów, szybko nam się zwrócą.

Oszczędzanie i możliwość samodzielnego wybrania tytoniu

Samodzielne skręcanie papierosów pozwala na dowolne modyfikowanie składu zrobionych przez nas wyrobów tytoniowych. Sam proces skręcania papierosów jest stosunkowo prosty i każdy może się go nauczyć. Wystarczy, że otworzymy zawijarkę i włożymy do niej filtr papierosowy. Na środku kładziemy niewielką ilość tytoniu, a następnie zamykamy zawijarkę i kręcąc, ugniatamy tytoń (ta czynność wymaga odrobiny wprawy).

Następnie zwilżamy brzeg bibułki (jest on pokryty naturalnym klejem) i wsuwamy ją do zwijarki. Gotowe! Tworząc swoje papierosy, możemy dowolnie wybierać elementy, z których będą się składać. Jednym z produktów, które warto kupić są filtry. Przykładowo filtr węglowy to jeden z lepszych rodzajów dostępnych na rynku. Decydując się na samodzielne skręcanie, inwestujmy w bibułki, filtry i tytoń dobrej jakości. Nawet wybierając droższe półprodukty, będziemy płacić mniej niż kupując gotowe papierosy. A dodatkowo, będziemy w stanie mieszać różne rodzaje tytoniu, uzyskując najbardziej odpowiadający nam smak.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

cztery + trzynaście =