Człowiek i styl 

Figura a krój stroju kąpielowego

Strój kąpielowy warto dopasować do sylwetki. Gwarantuje to świetny efekt wizualny, a co za tym idzie także lepsze samopoczucie użytkowniczki. Im zgrabniejsza figura, tym szersze możliwości wyboru. Jednak nawet przy pewnych jej niedoskonałościach uda się znaleźć odpowiedni strój na basen czy plażę. 

Strój jednoczęściowy czy dwuczęściowy?

Jednoczęściowe stroje kąpielowe są wskazane przy pełniejszych kształtach. Pozwalają zakryć mankamenty figury i uwydatnić jej mocne strony. Warto zastosować pionowe wzory lub marszczenia, które wyszczuplają optycznie. Oferta producentów strojów kąpielowych jest jednak coraz szersza. Na rynku pojawiają się modele dwuczęściowe, tworzone z myślą o poprawianiu proporcji sylwetki. Figi z wysokim stanem są polecane paniom o szerokich biodrach. A dzięki majtkom z wiązaniami po bokach nogi wydają się dłuższe. Nowością jest swobodniejsze łączenie góry z dołem od stroju kąpielowego. Obecnie można zestawiać różne wzory i kolory. Pamiętając, że jaśniejsze barwy powiększają, z kolei ciemniejsze zmniejszają optycznie wybrane części ciała.

Monokini na czasie

Rozsądnym kompromisem pozostaje monokini, łączące w sobie wygodę stroju jednoczęściowego z walorami atrakcyjnego bikini. Z bogactwem modeli, wzorów i kolorów można się zapoznać za pośrednictwem strony https://miandmolly.pl/collections/stroje-kapielowe-push-up. W ofercie renomowanego sprzedawcy każda klientka znajdzie model odpowiedni do swojej figury. Nawet jeżeli ta ostatnia nie jest idealna, uda się znaleźć ciekawy strój do uprawiania sportu oraz opalania. 

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dwa − dwa =