Biznes i usługi 

Co posiadają nowoczesne stadiony?

W Polsce mamy to szczęście, że od kilku lat powstają u nas ultra nowoczesne stadiony piłkarskie. Warszawa, Gdańsk, czy Wrocław mogą poszczycić się wspaniałymi obiektami, które dają kibicom możliwość komfortowego przeżywania meczu. Już od samego wejścia na obiekt można poczuć się luksusowo, gdy wokół widzimy telebimy wyświetlające informacje o dojściu na swój sektor.

Obiekty sportowe są też dziś doskonale dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadają one wyznaczone sektory, gdzie ludzie na wózkach mogą w dobrych warunkach obejrzeć mecz. Najczęściej znajdują się one w miejscach, gdzie widok na murawę nie będzie niczym przesłonięty, co polepszy odbiór spotkania. Właściciele stadionów pamiętają też o infokioskuCo to takiego?

To obiekt umieszczony wewnątrz stadionu, gdzie stworzone są centra usługowe. Na najwyższej jakości stadionach kibice mają tam możliwość nie tylko zasięgnięcia bieżących informacji dotyczących tego, co znajduje się na danym stadionie, ale także skorzystania z internetu. Są też dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych dzięki regulacji wysokości siedzeń, czy monitorów. Infokioski są już stałym elementem wielu stadionów w Europie Zachodniej – czas, by dotarły również do nas.

Inne udogodnienia

Dzisiejsze stadiony to również doskonałe miejsce dla reklamodawców. Promocja wielu marek jest ułatwiona dzięki zastosowaniu band reklamowych typu LED, o których zaletach można przeczytać na http://tdcpolska.pl/bandy-led. Umożliwiają one wyświetlanie zmiennych reklam w bardzo dobrej jakości.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

2 × dwa =