Technika i auto-moto 

Transport z Katowic na zachód

Podróżowanie na Zachód Europy nie jest dla nas już niczym nowym. Pozostaje jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka forma podróży będzie dla nas najlepsza i najwygodniejsza. Wyruszając z Katowic, tak naprawdę mamy do pokonania znacznie mniej kilometrów, niż np. wyruszając z Suwałk lub Białegostoku.

Oczywiście do wyboru mamy między innymi możliwość przemieszczania się samolotami. Od kilku lat niezwykle popularne są tanie linie lotnicze, dzięki którym rzeczywiście za niewielką kwotę możemy przedostać się do Niemiec lub Holandii. Nie zapominajmy jednak, że ilość portów lotniczych w Polsce, jak i również na Zachodzie Europy jest ograniczona. W związku z tym należy dokładnie rozeznać się, do których miast możemy dolecieć z Katowic.
Jeżeli chcemy dotrzeć do zupełnie innej miejscowości niż te, w których umiejscowione są porty lotnicze, zdecydowanie wygodniej będzie nam podróżować busami. Są to przewoźnicy, którzy wyruszają z różnych miast w Polsce, dzięki czemu możemy spodziewać się dowiezienia nas we wskazane miejsce. Czas podróży wahać się będzie od kilku do kilkunastu godzin. Jak wiadomo z Katowic te odległości są znacznie mniejsze.

Dodatkowym atutem jest i tak bardzo atrakcyjna cena. Nie powinniśmy jeszcze zapomnieć o tym, że mamy możliwość swobodnego zabrania dużego bagażu. Podróżowanie busami na Zachód Europy jest wyjątkowo bezpieczne i wygodne. Nim się zorientujemy będziemy już poza granicami Polski. Trasa obierana jest w taki sposób, by wszyscy pasażerowie zostali rozwiezieni według jak najkorzystniejszego dla nich czasu.

Możemy polecić Ci firmę FastBUS, która organizuje wyjazdy busami z Niemiec do Katowic na przykład oraz autobusy z Holandii do Katowic do tego miasta oraz wielu innych miast polskich.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

3 + dziewięć =