Dla domu i ogrodu 

Płytki z cegły – stylowy element wystroju wnętrz

Obecnie możemy zaobserwować coraz większą popularność stylu rustykalnego. Z nim z kolei związany jest cały szereg mniejszych elementów. Można odnotować, że panuje teraz moda na cegłę. Można jednak uzyskać odpowiedni efekt w trochę łatwiejszy sposób i to będzie tematem tego artykułu.

Eleganckie i nowoczesne wnętrze

Płytki z cegły stanowią ciekawą alternatywę dla tapety lub malowania w przypadku pokrycia ścian wewnętrznych. Taki wybór nada pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Z jednej strony będzie to nawiązanie do stylu rustykalnego, ale jednocześnie jest elementem obecnych trendów, a więc jest to również nowoczesne rozwiązanie. Wygląd można łatwo ocenić samemu, ale warto zwrócić również uwagę na pozostałe zalety tego rozwiązania. Na pewno jest nim długowieczność. Płyta stanowi twardy i wytrzymały materiał. Jest pod tym względem znacznie lepsza niż tapeta czy pomalowana ściana. Dodatkowo znacznie łatwiej ją umyć, więc sprawdzi się w trudniejszych warunkach, a jednocześnie dłużej zachowa swój atrakcyjny wygląd. Warto wybierać materiały wysokiej jakości.

Miejscem, gdzie powstają te elementy, jest cegielnia Wrocław to z kolei miasto, które jest znane z rozwiązań tego typu o wysokiej jakości. Oczywiście istnieje wiele wzorów płytek z cegły, więc również występuje możliwość dopasowania się do pomysłów inwestora. Pozwala to na stworzenie dokładniejszej kompozycji. Wytrzymałość jest jednym aspektem, ale drugim jest utrzymywanie swojego wyglądu, a to również jest fragmentem tego rozwiązania.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

cztery × pięć =