Dla domu i ogrodu 

Meble, które można wstawić do mieszkania na poddaszu

Mieszkanie na poddaszu – funkcjonalne i klimatyczne. Choć nie jest pozbawione wad, to ma swój urok i z pewnością jest wyjątkowe. Taki lokal wymaga jednak umieszczenia w nim odpowiednich mebli.  Często są to meble robione na zamówienie i dostosowane specjalnie pod konkretne miejsce. Ten wymóg dotyczy na przykład kuchni – tam konieczne może być zakupienie specjalnych blatów kuchennych, których rozmiar będzie dokładnie odpowiadał rozmiarom naszego lokum. 

Wady przekuć w zalety

Dla wielu osób skosy mogą się wydawać wadą. Nie ma tam zbyt wiele miejsca, ale jeśli tylko kreatywnie je wykorzystamy – możemy zaoszczędzić sporo przestrzeni! Pod skosami warto ustawić łóżko. Jeżeli dodatkowo będzie ono znajdowało się pod oknem dachowym – mamy gwarantowane piękne widoki nieba zaraz po przebudzeniu! Idąc drogą jak największej oszczędności miejsca możemy zrezygnować z kanap i krzeseł, a zamiast nich pomyśleć nad narożnikiem do salonu. Wtedy nasz salon będzie spełniał także funkcję jadalni, a na narożnej kanapie może zasiąść nawet kilka osób.

Funkcjonalność w kuchni

Przy kuchennych blatach można też postawić hokery, czyli barowe krzesła, dzięki którym również zaoszczędzimy kilka metrów kwadratowych. Klasyczne mieszkanie wymaga tradycyjnej aranżacji. W tej roli niewątpliwie sprawdzą się witryny do jadalni. Ich różne modele można zobaczyć na https://sofart.pl/jadalnia/witryny-do-jadalni/.  Możemy w nich prezentować nasze talerze, które użyjemy przy bardziej formalnych okazjach. Oprócz przyborów kuchennych mogą znajdować się tam inne elementy kojarzące się z jedzeniem oraz pamiątki z podróży.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dwanaście − 12 =