Lajfstajl 

Jakie powinno być podświetlenie LED w salonie?

Oświetlenie w salonie potrafi wydobyć jego walory i sprawić, że przebywanie w nim będzie przyjemne i relaksujące. Dlatego wielu właścicieli czterech kątów decyduje się na ledy. Współczesne trendy zachwycają i sprawiają, że mieszkanie osiąga zupełnie inny standard. Na co zatem warto się zdecydować?

Do eleganckiego pomieszczenia

W takim pokoju sprawdzą się taśmy led, które zamontować można pod gzymsami. Odpowiednio zaaranżowane wprowadzą niepowtarzalny klimat. Oświetlenie takie warto wykorzystać również do podświetlenia mebli. Regał z książkami albo półka przy telewizorze będzie prezentowała się zupełnie inaczej. Kolejnym pomysłem na zastosowanie tych taśm w dystyngowanym wnętrzu są karnisze. Dużą zaletą stosowania takiego rozwiązania jest też regulacja intensywnością światła. Późnym wieczorem można je przygasić, a jeśli potrzeba go więcej, rozświetlić.

Do nowoczesnego salonu

Sporo osób stara się urządzać swoje apartamenty nowocześnie. Zwykle decydują się wówczas na stonowane kolory, naturalne materiały oraz minimalizm. We wnętrzu takim warto postawić na niebanalny detal, taki jak ściana led. To urządzenie o niesamowitej rozdzielczości i kontraście oraz rozmiarach. Do niedawna obecne było głównie w salach konferencyjnych czy poczekalniach, ale coraz częściej spotkać je można w prywatnych mieszkaniach. Wyświetlając na nim zjawiskowe zdjęcia lub obrazy albo tworząc grę świateł, da się uzyskać oryginalny efekt.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dziesięć + 4 =