Biznes i usługi 

Znane programy magazynowo handlowe

Przy wyborze dobrego programu magazynowego powinniśmy przede wszystkim postawić na jego funkcjonalność. Program magazynowy powinien automatycznie wystawiać faktury i to nie tylko w polskiej walucie, ale także w każdej innej. Dodatkowo program powinien sam pobierać aktualny kurs walut, abyśmy nie musieli codziennie ręcznie wprowadzać kursu w danej waluty. Istotnym również faktem jest to, aby program wystawiał cykliczne faktury, dzięki czemu zaoszczędzimy mnóstwo czasu.

 

Jakie jeszcze cechy musi posiadać dobry program magazynowo-handlowy?

 

Kolejny ważny czynnik, na który musimy zwrócić kiedy kupujemy oprogramowanie dla firmy produkcyjnej jest taki, aby miał możliwość wprowadzić do niego rachunki oraz faktury, dzięki czemu na ich podstawie sam program automatycznie doda towar do magazynu.

W ten sposób program obsługujący magazyn otrzyma informacje dotyczące tego, który towar jest dostępny, a którego w danej chwili brakuje, aby go zamówić.

Również istotny jest fakt, iż możemy posiadać kilka magazynów, więc najlepiej wybrać taki program, do którego możemy wprowadzić dowolną liczbę magazynów oraz przesuwać towary między tymi magazynami za pomocą odpowiednich dokumentów.

 

Jakie są znane programy magazynowe handlowe?

 

Faktura Small Business Handel – ten program posiada wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym prowadzenie magazynu jest zautomatyzowane.

PC-Market 7 – to niezwykle prosty i przejrzysty program, który pomaga zarządzać siecią magazynów oraz zapewnia płynny przepływ wszystkich dokumentów.

InsERT Subiekt Nexo – świetny program, który przystosowany jest dla małych i dużych przedsiębiorstw w tym sklepów, magazynów, fabryk oraz hurtowni.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

piętnaście + 14 =