Biznes i usługi 

Sposoby na pozyskanie klientów – w co warto zainwestować?

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, każdy właściciel firmy chce docierać ze swoim produktem lub usługą do coraz większej liczby nowych klientów. Ich pozyskiwanie jest kluczowe z punktu widzenia zarówno zysku, jak i rozwoju marki. Od czego zacząć i jakie formy promocji dają naprawdę dobre efekty? Czy liczy się tylko reklama online czy również tradycyjne, stacjonarne środki przekazu?

Trzy metody skutecznego docierania do klientów

Wśród najbardziej efektywnych metod prezentowania swojej firmy nowym klientom, wymienić dziś można reklamy w mediach społecznościowych, reklamy Google oraz promocję billboardową. Dwie pierwsze opcje skierowane są typowo na rynek internetowy i celują w dwa miejsca, w których codziennie spędza czas najwięcej ludzi. Reklamy w mediach społecznościowych to np. promocja na Facebooku, Instagramie czy modnym Tiktoku. Reklamy w Google to szansa na dotarcie do osób, które korzystają z wiodącej wyszukiwarki na świecie. Z kolei reklamy billboardowe to jedna z najlepszych opcji docierania do klientów poza siecią www.

Dlaczego to właśnie billboardy, czyli tablice reklamowe tak dobrze działają offline? Tu odpowiedzią mogą być informacje, jakie przekazują w swoich danych agencje produkujące billboardy jak np. https://billboardy360.pl/tablice-reklamowe/gniezno/. To one umieszczając reklamy w centralnych i ruchliwych miejscach, wiedzą, jak mocno przykuwają one wzrok klienta. Często działają podświadomie, sprawiając, że klienci rejestrują ich treść, kolory i ceny produktów, a później chętniej sięgają po nie w sklepach. Aby skutecznie pozyskiwać nowych odbiorców, warto więc zainwestować w każdą z tych trzech opcji promocji marki.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

czternaście + 6 =