Dla domu i ogrodu 

Skandynawski styl w sypialni

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. To tam szukamy wytchnienia po długim i ciężkim dniu, relaksujemy się i wypoczywamy. Ważne więc, byśmy czuli się tam w pełni komfortowo. Równie istotną rolę odgrywa nie tylko funkcjonalność ale i walory estetyczne. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie czerpanie inspiracji charakterystycznych dla skandynawskiego stylu aranżacji wnętrz.

Klasyczny minimalizm

Tego rodzaju stylistyka sprowadza się do minimalizmu, który jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Drewniane podłogi, ściany pokryte farbą w następujących kolorach: beżowy, biały, szary oraz meble pozbawione udziwnień to niezbędne elementy skandynawskiego stylu. W sypialni obowiązkowo musi znaleźć się duże i wygodne łóżko oraz szafa. Ciekawą opcją są szafy wyposażone w lustra, które pozwalają na optyczne rozjaśnienie i powiększenie posiadanej przestrzeni. Miłośnicy wielofunkcyjnych mebli mogą sięgnąć po szafy z dodatkowym miejscem przeznaczonym na telewizor. Z godną uwagi ofertą można zapoznać się na stronie internetowej https://meblem4.pl/sklep,21,20-meble-piaski.html.

Siła dodatków

Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by w sypialni umieścić także komody oraz niewielkie szafki nocne. Pomogą one w odpowiedniej organizacji, będzie można ustawić na nich także piękne dodatki. Świeczki zapachowe, fotografie ze zdjęciami czy wazon z kwiatami – to tylko niektóre z wielu przykładów. Sypialnia zaprojektowana w skandynawskim stylu jak najbardziej może być przytulna i posiadać indywidualny charakter.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

20 − trzynaście =