Biznes i usługi 

Kartony fasonowe – nieoceniona pomoc w pakowaniu

Kartonowe pudełka są niezastąpione przy pakowaniu różnych przedmiotów. Ze względu na niską wagę oraz uniwersalność rozmiarów sprawdzają się zarówno w czasie przeprowadzek, przesyłek pocztowych oraz przy przechowywaniu przedmiotów w domu. Te dobrej jakości są nie tylko lekkie, ale również wytrzymałe i wizualnie estetyczne. Na rynku dostępnych jest wiele opakowań kartonowych, jednak szczególnie praktyczne są kartony fasonowe.

Kartony fasonowe – wygodne pakowanie i przechowywanie

Specjalny wykrój kartonów fasonowych umożliwia ich wielokrotne składanie i rozkładanie. Posiadają one również zamknięcie, więc nie ma potrzeby używania takich materiałów jak kleje lub taśmy, które mogłyby uszkodzić karton. Dzięki takiemu rozwiązaniu pudełka są wielorazowe, a po złożeniu zajmują mało miejsca – łatwo więc je przechowywać, kiedy chwilowo nie są potrzebne.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów opakowań kartonowych, różniących się specyfikacją wykonania. Zazwyczaj przy ich produkcji stosuje się mocną (3-falistą lub 5-falistą), szarą lub białą tekturę. W przypadku potrzeby zapakowania przedmiotu o nietypowym kształcie lub rozmiarze można zamówić kartony fasonowe, np. pod adresem internetowym https://janbox.pl/oferta/kartony-fasonowe/, zaprojektowane specjalnie na potrzeby danego przedmiotu. Tego rodzaju pudełka są nie tylko wytrzymałe i praktyczne, ale również dobrze znoszą warunki magazynowania i transportu. Ponadto są przyjazne dla środowiska i łatwo poddają się recyklingowi.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

1 × 4 =