Technika i auto-moto 

Co znajduje się w myjni samochodowej

Myjnie samochodowe stały się w ostatnich kilku latach niezwykle popularne. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą ich wielu zalet, do których należą m.in. wygoda korzystania i szybkość obsługi. Aby jednak taka myjnia mogła dobrze funkcjonować i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, musi być dobrze wyposażona. Obecnie na rynku spotkać można szeroką ofertę wielu producentów prześcigających się w sprzedaży nowych urządzeń przeznaczonych do myjni. Jakie to urządzenia i co znajduje się w takiej myjni?

Wyposażenie myjni

Podstawowym sprzętem jest oczywiście myjka ciśnieniowa o dużej mocy. To głównie dzięki niej możliwe jest naprawdę skuteczne mycie i czyszczenie samochodu. Oprócz niej jest to myjnia samochodowa samoobsługowa. Ich połączeniem może być myjnia wielostanowiskowa, pozwalająca na obsługę kilku klientów naraz. Dodatkowym wyposażeniem są specjalne głowice do mycia oraz czyszczenia. Oprócz nich warto wspomnieć o lancach i lancach ze szczotką wraz ze stojakami, głowicach obrotowych, zbiornikach do natrysku chemii, wieszakach na węże oraz bębnach do ich zwijania.

Elementami uzupełniającymi i niezbędnymi są także szampony oraz różnego rodzaju inne środki chemiczne, przeznaczone do mycia wstępnego i zasadniczego. Oczywiście myjnia samochodowa z uwagi na dużą wilgoć i swoje zastosowanie powinna być wyposażona w sprzęt o najwyższej jakości, który warto kupować w specjalistycznych przedsiębiorstwach. Przykładami takich firm są sklep motoryzacyjny w Poznaniu oraz hurtownia motoryzacyjna Kraków.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

siedemnaście + dziesięć =