Lajfstajl 

Forma treningu, który skutecznie poprawi wygląd naszej sylwetki

Utrata nadprogramowych kilogramów, budowa masy mięśniowej, ujędrnienie skóry czy redukcja cellulitu – każdy posiada inne cele treningowe. Czy istnieją jednak rodzaje ćwiczeń, które są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i gwarantują szybkie efekty? W połączeniu z nowoczesnymi technologiami jest to możliwe.

Nawet 1200 kcal w pół godziny

Trening EMS, czyli elektrostymulacja mięśni to nowość na rynku fitness, która z miejsca podbiła serca fanów aktywności fizycznej. Na czym ona polega? Ćwiczenia wykonuje się w specjalnym stroju, na którym umieszczone są elektrody, doprowadzające do mięśni impulsy elektryczne. Następnie, pod okiem specjalisty, przeprowadzany jest lekki trening: mięśnie stymulowane przez impulsy pracują jeszcze ciężej. Efekt? Nawet 1200 kcal spalonych w pół godziny, silne mięśnie oraz pobudzenie metabolizmu.

Bezpiecznie, bez ryzyka kontuzji

Chociaż elektrostymulacja mięśni brzmi groźnie, wcale taka nie jest. Tak naprawdę to bardzo bezpieczny trening, którego intensywność (oraz siłę impulsów elektrycznych) jest dostosowana do danej osoby. Oczywiście, musi być przeprowadzony przez profesjonalistę. Studia EMS są obecnie w każdym większym mieście. Dla przykładu w Trójmieście – bez kłopotu można połączyć ćwiczenia EMS z pomocą trenera personalnego w Gdańsku. To przyjemny i prosty sposób na piękną, smukłą sylwetkę.

Powiązane posty

Zostaw Komentarz

dziewiętnaście − siedemnaście =